Wybrany wątek opinii
no i pieknie młodzi wybrali !!! rozwoj miasta a nie zadłuzanie
brawo jestem dumny z was elblążanie
Do moderacji
Odpowiedz
31
20
Młodzi duchem chyba, bo młodych wiekiem tu już nie ma.
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
rozwój miasta gdzie wyjedzie kolejne 30 tys młodych a reszta do roboty za 2200 zl Szczyt sukcesu
Do moderacji
Odpowiedz
6
2