Wybrany wątek opinii

no i pieknie młodzi wybrali !!! rozwoj miasta a nie zadłuzanie brawo jestem dumny z was elblążanie
(2018.11.04)
Młodzi duchem chyba, bo młodych wiekiem tu już nie ma.
Obserwator. (2018.11.04)
rozwój miasta gdzie wyjedzie kolejne 30 tys młodych a reszta do roboty za 2200 zl Szczyt sukcesu
(2018.11.05)
Powrót do komentarzy