UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jedan i drugi jest do niczego stare pierdoły dbające o swoje bebzuny . Szkoda tylko że zawsze przegrywa miasto .
Elblążanin123
Jedan i drugi jest do niczego stare pierdoły dbające o swoje bebzuny . Szkoda tylko że zawsze przegrywa miasto .
Elblążanin123