UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewnie ze nie chcą,w elblagu zawsze dominowal czerwony kolor.POpaprana wiocha zalana komunistycznymi ukladakami.

Jacekk1

Anuluj