UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pewnie ze nie chcą,w elblagu zawsze dominowal czerwony kolor.POpaprana wiocha zalana komunistycznymi ukladakami.
Jacekk1
Pewnie ze nie chcą,w elblagu zawsze dominowal czerwony kolor.POpaprana wiocha zalana komunistycznymi ukladakami.
Jacekk1