UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gratuluję wygranej Panu Wroblewskiemu. Miejmy nadzieję ze ktoś wreszcie zainteresuje się tym co się w tej chwili wyprawia w Sądzie Okręgowym w Elblągu, odkąd jego prezesem został namiestnik Ziobrowski. !!!!

eeeeee

Anuluj