Wybrany wątek opinii
Zacytuję sam siebie. " Ja zaś Panu Wilkowi obiecuję, że nie wygra tej drugiej tury. Przykro mi, masz Pan BANa na to miasto. Sorry. " Widzisz? Obiecałem. A TERAZ WON. Acha. I nie waż się jeździć wiaduktem, jedź sobie na około. Twoja błazenada spotkała się z twardą ścianą. Jedź sobie do Jarka, poskarż się. Mamy to w d.., dotarło? I sam sobie zapłać drożej za paliwo, w tym za opłatę emisyjną. No w końcu byłeś ZA. A my przeciw. Pamiętaj. I jeszcze jedna tylko, ostatnia sprawa. Nie waż się z tym kurduplem szantażować nas, że nie będziemy odpowiednio dofinansowywani bo ci i twoim koleżkom nie odpowiada władza samorządowa.
Do moderacji
Odpowiedz
81
46
I jeszcze jedna sprawa-- grabarzu elblaskiego spartu nie zapomnimy ci tego pieknego kameralmego stadionu ktory mial sluzuc lekkoatletom, szkole o profilu sportowy., pilkarzom a tak ze miastu, koncerty , dozynki, treningi i wiele innych imprez sportowo- kulturalnych .Przymomne ze na projekt i dokumentacje wydano 2 mln zl, kto zwroci za poniesione juz koszty , latwo panie Wilk szastac nie swoimi pieniedzmi- chcialbym aby elblazanie upomnieli sie o ta forse od winowajcy, moze dopiero przestalby sie tak pchac do wladzy!!
Do moderacji
Odpowiedz
11
10
Chłopie, dałeś w sam punkt! Brawo Wróbel!!! Pisowi- stanowcze NIE!!!
Do moderacji
Odpowiedz
10
3
@mieszkaniec-mieszaniec;) - Niewiele różni się Twoja retoryka od retoryki PIS. Przykre.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3