Wybrany wątek opinii

Gratuluję wygranej Panu Wroblewskiemu. Miejmy nadzieję ze ktoś wreszcie zainteresuje się tym co się w tej chwili wyprawia w Sądzie Okręgowym w Elblągu, odkąd jego prezesem został namiestnik Ziobrowski. !!!!
eeeeee (2018.11.05)
Takimi rzeczami zajmuje się sekretarz KC PZPR, w sprawach skarg i wniosków. Proszę sprawdzić godziny przyjęć na stronach UM.
(2018.11.05)
Powrót do komentarzy