Wybrany wątek opinii
Gratuluję wygranej Panu Wroblewskiemu.
Miejmy nadzieję ze ktoś wreszcie zainteresuje się tym co się w tej chwili wyprawia w Sądzie Okręgowym w Elblągu, odkąd jego prezesem został namiestnik Ziobrowski. !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
11
7
Takimi rzeczami zajmuje się sekretarz KC PZPR, w sprawach skarg i wniosków. Proszę sprawdzić godziny przyjęć na stronach UM.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0