UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gratuluję wygranej Panu Wroblewskiemu. Miejmy nadzieję ze ktoś wreszcie zainteresuje się tym co się w tej chwili wyprawia w Sądzie Okręgowym w Elblągu, odkąd jego prezesem został namiestnik Ziobrowski. !!!!

eeeeee