UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I jeszcze jedna sprawa-- grabarzu elblaskiego spartu nie zapomnimy ci tego pieknego kameralmego stadionu ktory mial sluzuc lekkoatletom, szkole o profilu sportowy., pilkarzom a tak ze miastu, koncerty , dozynki, treningi i wiele innych imprez sportowo- kulturalnych .Przymomne ze na projekt i dokumentacje wydano 2 mln zl, kto zwroci za poniesione juz koszty , latwo panie Wilk szastac nie swoimi pieniedzmi- chcialbym aby elblazanie upomnieli sie o ta forse od winowajcy, moze dopiero przestalby sie tak pchac do wladzy!!

Kibic el