Procesja Drogi Krzyżowej przeszła ulicami miasta

27
20.04.2011
Procesja Drogi Krzyżowej przeszła ulicami miasta
Wierni Kościoła katolickiego uczestniczyli dziś w procesji Drogi Krzyżowej, która przeszła ulicami miasta (fot. WS)
20 kwietnia tłum elblążan przeszedł ulicami miasta w procesji-nabożeństwie Drogi Krzyżowej. W skupieniu wierni wyruszyli z  kościoła pw. Matki Bożej Królowej Polski przy ul. Robotniczej i kierowali się do Katedry św. Mikołaja, gdzie nastąpiło błogosławieństwo Relikwiami Krzyża Świętego. Zobacz fotoreportaż.
Procesja wyruszyła o godz. 19 i przeszła ulicami: Brzozową, Płk. Dąbka, 12 Lutego, Hetmańską, Giermków, Wigilijną, Św. Ducha, Wodną i Mostową. Przed Katedrą ks. biskup Józef Wysocki pobłogosławił wiernych.
   
A

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I znów na pierwszym planie żołnierze z 13 pplot. Ciekawe jak go do końca roku rozwala kto będzie chodził w pochodach. .. .. jeszcze zatęsknicie :I*
bob z buby (2011.04.20)

info

0  
  0
No żołnierze powinni chodzić w pochodach z pochodniami. Czyżby szukali ogra (np. Szreka)? Dlaczego wojsko zamiast ćwiczyć łazi po mieście z PiSowcami?
Protoplasta (2011.04.20)

info

0  
  0
Wszystko w porządku ale moglibyście zrobić to tak bym mógł dojechać autobusem nr 16 do mojej babci na obiad. Bardzo jeść mi się chciało, a tu idzie jakaś procesja. Marni chrześcijanie nie jesteście na tym świecie sami. Pozdrawiam Maciek
askd (2011.04.20)

info

0  
  0
Oglądaliście ten fajny teledysk o krzyżu http://www.youtube.com/watch?v=cCJVaMzXB4E&feature=related ??
jkh (2011.04.20)

info

0  
  0
Krzyż powinien nieść Prezydent. .. Panie Prezydencie głosowaliśmy na Pana, niech Pan poniesie nasz wspólny KRZYŻ!! dosyć PR uosobnij się z "TŁUMEM"
mieszczanin (2011.04.20)

info

0  
  0
Żołnierze i chrześcijaństwo- nie ma większej hipokryzji. "Nie zabijaj". ..
Anubis (2011.04.20)

info

0  
  0
Bóg, Honor, Ojczyzna- kolejność mówi sama za siebie. ..
KATOL (2011.04.21)

info

0  
  0
Bardzo ładnie wyglądała procesja mieszkańców którzy wędrowali przez całe miasto głównymi ulicami. To jest tylko raz w roku więc nikomu nic się nie stało NAWET spóźniającym się na obiad. .. .. Żal mi takich ludzi którzy sami siebie nie chcą szanować wypisując TAKIE GŁUPOTY.
patiii (2011.04.21)

info

0  
  0
Marudy !A ja mam dla Was świąteczne życzenia syntezatorem mowy IVONA: http://www.ivona.com/?tk=iANyJ6ir# I nie marudzić mi tu! *florek*
(2011.04.21)

info

0  
  0
DO patii. to nie jest jedna procesja w roku. Później będą kolejne z innych okazji. Mam tylko wielką nadziję że kiedyś gdy mohery poumierają kościół katolicki straci wielu wiernych i straci na swojej mocy wciskania głupoty a co za tym idzie i te błaznowanie z paradami po mieście zostanie zmniejszone. Boże widzisz i nie grzmisz!!!!!
Tobiasz (2011.04.21)

info

0  
  0