UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszystko w porządku ale moglibyście zrobić to tak bym mógł dojechać autobusem nr 16 do mojej babci na obiad. Bardzo jeść mi się chciało, a tu idzie jakaś procesja. Marni chrześcijanie nie jesteście na tym świecie sami. Pozdrawiam Maciek

askd