UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo ładnie wyglądała procesja mieszkańców którzy wędrowali przez całe miasto głównymi ulicami. To jest tylko raz w roku więc nikomu nic się nie stało NAWET spóźniającym się na obiad. .. .. Żal mi takich ludzi którzy sami siebie nie chcą szanować wypisując TAKIE GŁUPOTY.
patiii