UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo ładnie wyglądała procesja mieszkańców którzy wędrowali przez całe miasto głównymi ulicami. To jest tylko raz w roku więc nikomu nic się nie stało NAWET spóźniającym się na obiad. .. .. Żal mi takich ludzi którzy sami siebie nie chcą szanować wypisując TAKIE GŁUPOTY.

patiii

Anuluj