UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo ładnie wyglądała procesja mieszkańców którzy wędrowali przez całe miasto głównymi ulicami. To jest tylko raz w roku więc nikomu nic się nie stało NAWET spóźniającym się na obiad. .. .. Żal mi takich ludzi którzy sami siebie nie chcą szanować wypisując TAKIE GŁUPOTY.
patiii