UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo ładnie wyglądała procesja mieszkańców którzy wędrowali przez całe miasto głównymi ulicami. To jest tylko raz w roku więc nikomu nic się nie stało NAWET spóźniającym się na obiad. .. .. Żal mi takich ludzi którzy sami siebie nie chcą szanować wypisując TAKIE GŁUPOTY.

patiii