UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I znów na pierwszym planie żołnierze z 13 pplot. Ciekawe jak go do końca roku rozwala kto będzie chodził w pochodach. .. .. jeszcze zatęsknicie :I*
bob z buby
I znów na pierwszym planie żołnierze z 13 pplot. Ciekawe jak go do końca roku rozwala kto będzie chodził w pochodach. .. .. jeszcze zatęsknicie :I*
bob z buby