UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystko w porządku ale moglibyście zrobić to tak bym mógł dojechać autobusem nr 16 do mojej babci na obiad. Bardzo jeść mi się chciało, a tu idzie jakaś procesja. Marni chrześcijanie nie jesteście na tym świecie sami. Pozdrawiam Maciek
askd