UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Krzyż powinien nieść Prezydent. .. Panie Prezydencie głosowaliśmy na Pana, niech Pan poniesie nasz wspólny KRZYŻ!! dosyć PR uosobnij się z "TŁUMEM"

mieszczanin

Anuluj