27
20.04.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W kimś dokonuje się przemiana i staje się lepszy w czasie takiej procesji, a ktoś inny widzi to jako problem dojechania na obiad. Twój obiad jest sprawą niezwykle ważną i wszystkich interesującą w tym momencie. Gratuluję pomysłowości i pozdrawiam :)
Marny chrześcijanin (2011.04.21)

info

0  
  0
Nowaczyk, Wisła który wszędzie się wciska niech niosą krzyż chyba że mają tyle grzechów że krzyż wypadł by im z ręki. Jest to szok że żołnierze tak się dają poniżać ale jaka władza taka armia.
(2011.04.21)

info

0  
  0
Zdjęcia są całkowicie do bani. Może ze dwa trafiłyby się dobre. Nie odebrałam artykułu jako relacji z jakiegoś święta, obchodu tylko z elbląskiej komedii. Myślałam, że wejdę w fotoreportaż i popodziwiam sobie wczorajsze zdarzenie. A tu klapa.
(2011.04.21)

info

0  
  0
Aż trudno mi pojąć, jak nisko upadł kościół beatyfikując JP2.. .W kwestiach marketingowych to dość samobójcza polityka- zamiast sięgać po szerszy ale bardziej umiarkowany target postawą "zmieniliśmy się z duchem czasu, nie produkujemy już świętych taśmowo", to pasą mniejszą grupę fanatyków. Zachowując się wypisz- wymaluj jak kolonialiści, o których potępieniu zaczynają czasem ostatnio przebąkiwać: "Dzikusy! Macie paciorki! A teraz na kolanka i czcijmy Bwana Kubwa!".
(2011.04.21)

info

0  
  0
Fakt, święta inkwizycja ma się dobrze. .. qrde, 21 wiek mamy!
(2011.04.21)

info

0  
  0
Tobiasz, 10/10,albo jeszcze więcej!Żenujące, jak ludzie dają się nabierać na te bzdety!
(2011.04.21)

info

0  
  0
.. .nie spodziewałem się hiszpańskiej inkwizycji. Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji! Nasza metoda to strach i zaskoczenie. ..
Monty Python (2011.04.21)

info

0  
  0
Nie dość, że szwendają się po ulicach epatując fałszywą pobożnością, to jeszcze policja, za moje pieniądze utrzymywana, chroni tych oszołomów, żeby podnieść upadających pod ciężarem krzyża. Wstyd.
agenciura (2011.04.21)

info

0  
  0
Bawi mnie to zaściankowe podejście. Taka wiara tych ludzi - niech wyznają. Kto wierzy w coś innego - niech świętuje po swojemu. Prawdziwym ateistom to obojętne. Tylko zakompleksione tchórze potrafią wyzywać anonimowo na forum :-)
elbik (2011.04.21)

info

0  
  0
Bóg, honor, ojczyzna? Nie ta kolejność. Bóg, ojczyzna, HONORARIUM. krzysio
(2011.04.21)

info

0  
  0