A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W kimś dokonuje się przemiana i staje się lepszy w czasie takiej procesji, a ktoś inny widzi to jako problem dojechania na obiad. Twój obiad jest sprawą niezwykle ważną i wszystkich interesującą w tym momencie. Gratuluję pomysłowości i pozdrawiam :)
Nowaczyk, Wisła który wszędzie się wciska niech niosą krzyż chyba że mają tyle grzechów że krzyż wypadł by im z ręki. Jest to szok że żołnierze tak się dają poniżać ale jaka władza taka armia.
Zdjęcia są całkowicie do bani. Może ze dwa trafiłyby się dobre. Nie odebrałam artykułu jako relacji z jakiegoś święta, obchodu tylko z elbląskiej komedii. Myślałam, że wejdę w fotoreportaż i popodziwiam sobie wczorajsze zdarzenie. A tu klapa.
Aż trudno mi pojąć, jak nisko upadł kościół beatyfikując JP2.. .W kwestiach marketingowych to dość samobójcza polityka- zamiast sięgać po szerszy ale bardziej umiarkowany target postawą "zmieniliśmy się z duchem czasu, nie produkujemy już świętych taśmowo", to pasą mniejszą grupę fanatyków. Zachowując się wypisz- wymaluj jak kolonialiści, o których potępieniu zaczynają czasem ostatnio przebąkiwać: "Dzikusy! Macie paciorki! A teraz na kolanka i czcijmy Bwana Kubwa!".
Fakt, święta inkwizycja ma się dobrze. .. qrde, 21 wiek mamy!
Tobiasz, 10/10,albo jeszcze więcej!Żenujące, jak ludzie dają się nabierać na te bzdety!
.. .nie spodziewałem się hiszpańskiej inkwizycji. Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji! Nasza metoda to strach i zaskoczenie. ..
Nie dość, że szwendają się po ulicach epatując fałszywą pobożnością, to jeszcze policja, za moje pieniądze utrzymywana, chroni tych oszołomów, żeby podnieść upadających pod ciężarem krzyża. Wstyd.
Bawi mnie to zaściankowe podejście. Taka wiara tych ludzi - niech wyznają. Kto wierzy w coś innego - niech świętuje po swojemu. Prawdziwym ateistom to obojętne. Tylko zakompleksione tchórze potrafią wyzywać anonimowo na forum :-)
Bóg, honor, ojczyzna? Nie ta kolejność. Bóg, ojczyzna, HONORARIUM. krzysio