UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Marudy !A ja mam dla Was świąteczne życzenia syntezatorem mowy IVONA: http://www.ivona.com/?tk=iANyJ6ir# I nie marudzić mi tu! *florek*


Anuluj