UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

DO patii. to nie jest jedna procesja w roku. Później będą kolejne z innych okazji. Mam tylko wielką nadziję że kiedyś gdy mohery poumierają kościół katolicki straci wielu wiernych i straci na swojej mocy wciskania głupoty a co za tym idzie i te błaznowanie z paradami po mieście zostanie zmniejszone. Boże widzisz i nie grzmisz!!!!!

Tobiasz

Anuluj