Wybrany wątek opinii

@D.ddd - Wiesz, coś tu nie gra z Twoimi wpisami, podejrzewam, że to jakaś lipa, tylko zastanawiam się w jakim celu to robisz?
(2020.01.13)
Czemu? Bylem kurierem i jak mi dowód rejestracyjny zabrali to szef wyzywał na policję cały tydzień. A o wadach pojazdu wiedział już od miesiąca. Ja się cieszyłem, bo dniówka wpadła, a wole od rana miałem.
Gosc123 (2020.01.13)
O Panie jaki ból 4 liter grobowiska hahahahaha
Emkacaffe (2020.01.13)
Powrót do komentarzy