Wybrany wątek opinii
@D.ddd - Wiesz, coś tu nie gra z Twoimi wpisami, podejrzewam, że to jakaś lipa, tylko zastanawiam się w jakim celu to robisz?
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Czemu? Bylem kurierem i jak mi dowód rejestracyjny zabrali to szef wyzywał na policję cały tydzień. A o wadach pojazdu wiedział już od miesiąca.
Ja się cieszyłem, bo dniówka wpadła, a wole od rana miałem.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
O Panie jaki ból 4 liter grobowiska hahahahaha
Do moderacji
Odpowiedz
1
0