Wybrany wątek opinii
zabijesz nożem dostajesz dożywocie, zabijesz jadąc pijany do nieprzytomności dostajesz 2 latka.
Niech żyją polskie sady!
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Nie 2 tylko 12 lat jest za to, poza tym jest znaczna różnica jak ktoś bierze nóż czy siekierę l i idzie kogoś zabić i ma to zaplanowane w szczegółach, a jak ktoś kogoś rozejdzie po pijaku. Kary w obu przypadkach powinny być surowe, ale nie można porównywać tych 2 spraw.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0