UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nawiazując do mojej ostatniej wypowiedzi, dziękuje policji za częstsze pojawianie się w Gronowie Elblaskim. Mój sąsiad to aż na klatce zaczepia ludzi, ze policja jeździ, bo się tak boi po % wsiadać za kółko!

D.ddd

Anuluj