UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nawiazując do mojej ostatniej wypowiedzi, dziękuje policji za częstsze pojawianie się w Gronowie Elblaskim. Mój sąsiad to aż na klatce zaczepia ludzi, ze policja jeździ, bo się tak boi po % wsiadać za kółko!

D.ddd