UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czemu? Bylem kurierem i jak mi dowód rejestracyjny zabrali to szef wyzywał na policję cały tydzień. A o wadach pojazdu wiedział już od miesiąca. Ja się cieszyłem, bo dniówka wpadła, a wole od rana miałem.
Gosc123