Od godziny 15 do 17 tramwaje w Elblągu nie będą jeździły - poinformowało miasto na swoich profilach w mediach społecznościowych.
"Od ok. 15:00 do ok 17:00 ze względu na wysokie temperatury i kumulację awarii spowodowanych warunkami pogodowymi, zostaje zawieszone funkcjonowanie wszystkich linii tramwajowych." - możemy przeczytać na profilu Miasto Elbląg na Facebooku.
A ludzie siedzą przy ogrodach na przystanku dopóki in nie powiedziałam tak by siedzieli i czekali. Autobusie tez nie ma, 14ka dopiero za godzinę, czym dojechać do centrum? 11ka za 40 minut tez