Wybrany wątek opinii
Nawiazując do mojej ostatniej wypowiedzi, dziękuje policji za częstsze pojawianie się w Gronowie Elblaskim.
Mój sąsiad to aż na klatce zaczepia ludzi, ze policja jeździ, bo się tak boi po % wsiadać za kółko!
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@D.ddd - Wiesz, coś tu nie gra z Twoimi wpisami, podejrzewam, że to jakaś lipa, tylko zastanawiam się w jakim celu to robisz?
Do moderacji
Odpowiedz
2
1