Wybrany wątek opinii

Nawiazując do mojej ostatniej wypowiedzi, dziękuje policji za częstsze pojawianie się w Gronowie Elblaskim. Mój sąsiad to aż na klatce zaczepia ludzi, ze policja jeździ, bo się tak boi po % wsiadać za kółko!
D.ddd (2020.01.13)
@D.ddd - Wiesz, coś tu nie gra z Twoimi wpisami, podejrzewam, że to jakaś lipa, tylko zastanawiam się w jakim celu to robisz?
(2020.01.13)
Powrót do komentarzy