UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@D.ddd - Wiesz, coś tu nie gra z Twoimi wpisami, podejrzewam, że to jakaś lipa, tylko zastanawiam się w jakim celu to robisz?
@D.ddd - Wiesz, coś tu nie gra z Twoimi wpisami, podejrzewam, że to jakaś lipa, tylko zastanawiam się w jakim celu to robisz?