Jest życie na starówce

61
15.08.2019
Jest życie na starówce
(fot. Michał Skroboszewski)
A to za sprawą właścicieli dwóch restauracji i kawiarni, którzy od kilku tygodni zapraszają na „włoską uliczkę” (jak sami określają okolice Bramy Targowej) mniej lub bardziej znanych artystów. W czwartek, 15 sierpnia, po raz kolejny na koncert przyszły tłumy. Zobacz zdjęcia.
Licznie zgromadzoną publiczność bawili dzisiaj Daria Domrowska DeDe Negra oraz Gosia Andrzejewicz. W piątek wystąpią elblążanki, uczestniczki programu The Voice of Poland i Szansy na sukces: Michalina Józefowicz, Klara Kwiecień i Swietłana Boguska. Początek o godz. 18.30.
   
   
red.

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wstyd dla włodarzy ,że restauracja potrafi ogarnąć jakieś atrakcje dla mieszkańców ,a UM nic poza dniami Elbląga...
Elblążanin221 (2019.08.15)
Mieliście dni Elbląga.Zara będą dni chleba,mało wam imprez. Elbląski urzędnik ma spokojnie spać na starówce , chyba zasługuje na to ,ciężko pracując. Za rok nic wam nie zrobimy.
(2019.08.15)
Atrakcje na miarę Elbląga. ..
(2019.08.15)
Gratulacje, ja dalej trzymam kciuki i fajnie, że ktoś coś robi aby elbląska starówka zaczęła żyć. Powodzenia!
(2019.08.15)

info

90  
  5
SŁABIZNA!!! Współczuję mieszkańcom sąsiednich kamienic, którzy nie mają wyboru i zmuszeni są uczestniczyć w tych "atrakcjach"
Oooooopa! (2019.08.15)
P Rafal. znowu lekcji nie odrobił lektury nie czytał Ustaw też nie jak chodzi o zabezpieczenie Brak ochrony a Stowarzyszenie nie jest ochroną współczuję że nie P Rafał nie czyta Ustaw ubolewam nad tym ale cóż dobrze że się nic nie dzieje bo wówczas by się tłumaczył i to długo Pozdrawiam za odwagę
Banan (2019.08.15)
Wypowiedz na miare Janusza
Grażyna/Janusz (2019.08.15)
Wybierajac mieszkanie w takim miejscu trzeva sie liczyc z takimi imprezami . Nikt zdziwiony nie powinien byc
Kurek (2019.08.15)
Super dzięki ze miasto i starówka w koncu nie spi jako sypialnia! Byla mega atmosfera i oby tak dalej, a wynaturzenia zgredów nie ma co czytać a juz najmniej się przejmować, brawo
(2019.08.15)
Ooo dozynki !!
(2019.08.15)

info

8  
  14