UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratulacje, ja dalej trzymam kciuki i fajnie, że ktoś coś robi aby elbląska starówka zaczęła żyć. Powodzenia!
Gratulacje, ja dalej trzymam kciuki i fajnie, że ktoś coś robi aby elbląska starówka zaczęła żyć. Powodzenia!