A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Knajpy zrobily to czego miasto w tym niepomyślnym układzie gwiazd nie potrafilo! Ciekawe czy madrzy radni się bawią?
trzeba bedzie wyslac prosbe ruskom zeby znowu "wyzwolili" elblag od tego marazmu prawda towarzyszu Kolinski?
Tak z ciekawości zapytam, czy te koncerty zostały zarejestrowane jako impreza masowa? Jeżeli tak, to gdzie ochrona i barierki? Czy nikt nie wyciągnął wniosków po tragedii w Gdańsku?
Zabawa w knajpkach jak to bywa w rozwiniętych miastach nie zalicza sie do imprez masowych tylko zeby to wiedzieć to trzeba bywać w świecie a potem zadawać glupawe pytania, a impreza super dzieki Amore Mio bez was starówka by swiecila pustkami jak przez lata bo miasto śpi!
Wieś tańczy wieś śpiewa ... emblong i jego imprezy = dno i dwa metry mułu !!!
Od czegoś trza zacząć. Gratulacje dla organizatorów!
Na marginesie.
Dobrze, że się dzieje. - Nigdzie na świecie nie ma tak że miasto wszystko organizuje. Prywatne firmy też muszą coś od siebie dawać. Chyba że jest to Korea Północna.
- W tym wypadku miasto chyba jednak coś dokłada skoro są flagi i leżaki Elbląg w Formie? Chyba że każdemu restauratorowi dołożyli?
- Mam nadzieję, że ilość ludzi przełoży się na zyski, chociaż jak patrzę jak bogato zastawiony jest stół u Boss'a i Guess'a to śmiem wątpić ????
Dzięki za to, że już nie mieszkasz w Elblągu. To była znakomita dla naszego miasta decyzja. Jest jeszcze maleńka prośba, nie wracaj. Zostań tam gdzie jesteś i nie wynurzaj się stamtąd.
W wielu mniejszych miastach takie imprezy organizuje MOSiR, dział promocji itp. U nas siatkówka w przysłowiowej kuwecie.
I tak i nie. Starówka powinna żyć. Ale dobór muzyki bywa specyficzny a miejsce powoduje efekt odbijania się muzyki od ścian - jest głośniej niż w innych miejscach. Mieszkańcy tak naprawde nie maja wyboru.