UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Super dzięki ze miasto i starówka w koncu nie spi jako sypialnia! Byla mega atmosfera i oby tak dalej, a wynaturzenia zgredów nie ma co czytać a juz najmniej się przejmować, brawo


Anuluj