UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
SŁABIZNA!!! Współczuję mieszkańcom sąsiednich kamienic, którzy nie mają wyboru i zmuszeni są uczestniczyć w tych "atrakcjach"
Oooooopa!
SŁABIZNA!!! Współczuję mieszkańcom sąsiednich kamienic, którzy nie mają wyboru i zmuszeni są uczestniczyć w tych "atrakcjach"
Oooooopa!