Wybrany wątek opinii

SŁABIZNA!!! Współczuję mieszkańcom sąsiednich kamienic, którzy nie mają wyboru i zmuszeni są uczestniczyć w tych "atrakcjach"
Oooooopa! (2019.08.15)
Wybierajac mieszkanie w takim miejscu trzeva sie liczyc z takimi imprezami . Nikt zdziwiony nie powinien byc
Kurek (2019.08.15)
Powrót do komentarzy