Wybrany wątek opinii
SŁABIZNA!!! Współczuję mieszkańcom sąsiednich kamienic, którzy nie mają wyboru i zmuszeni są uczestniczyć w tych "atrakcjach"
Do moderacji
Odpowiedz
25
102
Wybierajac mieszkanie w takim miejscu trzeva sie liczyc z takimi imprezami . Nikt zdziwiony nie powinien byc
Do moderacji
Odpowiedz
42
2