UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wstyd dla włodarzy ,że restauracja potrafi ogarnąć jakieś atrakcje dla mieszkańców ,a UM nic poza dniami Elbląga...

Elblążanin221

Anuluj