UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wstyd dla włodarzy ,że restauracja potrafi ogarnąć jakieś atrakcje dla mieszkańców ,a UM nic poza dniami Elbląga...
Elblążanin221
Wstyd dla włodarzy ,że restauracja potrafi ogarnąć jakieś atrakcje dla mieszkańców ,a UM nic poza dniami Elbląga...
Elblążanin221