UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
P Rafal. znowu lekcji nie odrobił lektury nie czytał Ustaw też nie jak chodzi o zabezpieczenie Brak ochrony a Stowarzyszenie nie jest ochroną współczuję że nie P Rafał nie czyta Ustaw ubolewam nad tym ale cóż dobrze że się nic nie dzieje bo wówczas by się tłumaczył i to długo Pozdrawiam za odwagę
Banan