UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieliście dni Elbląga.Zara będą dni chleba,mało wam imprez. Elbląski urzędnik ma spokojnie spać na starówce , chyba zasługuje na to ,ciężko pracując. Za rok nic wam nie zrobimy.


Anuluj