Wybrany wątek opinii

Mieliście dni Elbląga.Zara będą dni chleba,mało wam imprez. Elbląski urzędnik ma spokojnie spać na starówce , chyba zasługuje na to ,ciężko pracując. Za rok nic wam nie zrobimy.
(2019.08.15)
Wybierając mieszkanie na starówce trzeba mieć świadomość tego, że nie będzie ciszy i spokoju. Czy tego samego wymagałby Pan od starówki w Gdańsku? W każdym mieście na starówce są imprezy i tłumy ludzi, dobrze że Elbląg też zaczął żyć. Imprezy są do godziny 22:00 więc w czym jest problem? I na marginesie - też mieszkam na starówce, praktycznie obok Amore Mio i też jestem ciężko pracującym obywatelem. Okna są szczelne więc proponuje zamknąć jeśli jest za głośno :) i problem z głowy. Pozdrawiam serdecznie i życzę więcej radości z życia.
(2019.08.16)
"Zara"... skoro i tak ciężko pracujecie to może warto w zakresie gramatyki również popracować ;)
Binc (2019.08.16)
Jesteś zwykłym darmozjadem ! ?Nic wam nie zrobimy? ??? Pacanie imprezy nie sa za twoje pieniądze tylko nasze ! Zapamiętaj to !
Lokalny Biz (2019.08.16)
Powrót do komentarzy