Wybrany wątek opinii
Mieliście dni Elbląga.Zara będą dni chleba,mało wam imprez. Elbląski urzędnik ma spokojnie spać na starówce , chyba zasługuje na to ,ciężko pracując. Za rok nic wam nie zrobimy.
Do moderacji
Odpowiedz
32
84
Wybierając mieszkanie na starówce trzeba mieć świadomość tego, że nie będzie ciszy i spokoju. Czy tego samego wymagałby Pan od starówki w Gdańsku? W każdym mieście na starówce są imprezy i tłumy ludzi, dobrze że Elbląg też zaczął żyć. Imprezy są do godziny 22:00 więc w czym jest problem?
I na marginesie - też mieszkam na starówce, praktycznie obok Amore Mio i też jestem ciężko pracującym obywatelem. Okna są szczelne więc proponuje zamknąć jeśli jest za głośno :) i problem z głowy.
Pozdrawiam serdecznie i życzę więcej radości z życia.
Do moderacji
Odpowiedz
15
0
"Zara"... skoro i tak ciężko pracujecie to może warto w zakresie gramatyki również popracować ;)
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
Jesteś zwykłym darmozjadem ! ?Nic wam nie zrobimy? ??? Pacanie imprezy nie sa za twoje pieniądze tylko nasze ! Zapamiętaj to !
Do moderacji
Odpowiedz
3
1