UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

P Rafal. znowu lekcji nie odrobił lektury nie czytał Ustaw też nie jak chodzi o zabezpieczenie Brak ochrony a Stowarzyszenie nie jest ochroną współczuję że nie P Rafał nie czyta Ustaw ubolewam nad tym ale cóż dobrze że się nic nie dzieje bo wówczas by się tłumaczył i to długo Pozdrawiam za odwagę

Banan