Wybrany wątek opinii

Wstyd dla włodarzy ,że restauracja potrafi ogarnąć jakieś atrakcje dla mieszkańców ,a UM nic poza dniami Elbląga...
Elblążanin221 (2019.08.15)
@Elblążanin221 - A czemu miasto ma Panu zapewniać rozrywkę? jest wystarczająco ogólnie dostępnych imprezy typu dni Elbląga czy święto chleba, resztę każdy może sobie kupić według upodobań.
Elblążanin 34512 (2019.08.16)
Powrót do komentarzy