Wybrany wątek opinii
Wstyd dla włodarzy ,że restauracja potrafi ogarnąć jakieś atrakcje dla mieszkańców ,a UM nic poza dniami Elbląga...
Do moderacji
Odpowiedz
149
7
@Elblążanin221 - A czemu miasto ma Panu zapewniać rozrywkę? jest wystarczająco ogólnie dostępnych imprezy typu dni Elbląga czy święto chleba, resztę każdy może sobie kupić według upodobań.
Do moderacji
Odpowiedz
8
19