UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wygląda na to, że osobówka wjechała na czerwonym, bo czekając na zielone na Dąbka od strony miasta to pojazdy jadące w stronę Piłsudskiego zjeżdżają ze skrzyżowania (niestety często, kiedy ja już mam zielone). Abstrahując od całej tej sytuacji, pragnę przypomnieć Kierowcom autobusów również, że wyjeżdżając z zatoczki autobusowej nie posiadacie pierwszeństwa przejazdu, wiadomo bądźmy uprzejmi na drodze i sobie pomagajmy, ale pamiętajmy o obowiązującym prawie. O tyle o ile w przypadku sporego ruchu to bardziej wytłumaczalne, o tyle parę razy miałem osobiście sytuacje w której nic za mną nie jechało, a ja mocniej lub mniej ale musiałem hamować.

AudiDriver