A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
babsko jechalo na ewidentnym czerwonym!!!! na tym skrzyzowaniu to norma a milicja udaje ze nie widzi!!!!
Pamiętam pierwsze skrzyżowanie z sygnalizacją -1 Maja/Hetmańska. Ruch niemal zerowy, a milicjant przechodzących "na czerwonym" karał mandatem 5 zł.
@Ignorant - Kobietą ? SZOK !!!
Dobrze , że Ty nie jesteś kobietą
A gdzie byli rodzice ten kierowcy ? No gdzie
Zapoznaj sie z ary. 18 i wtedy sie wypowiadaj
Kobietą?? Cóż to za nowe słowo.. Najpierw naucz się poprawnie pisać a później komentuj!!...tak-napisala to kobieta, która nigdy w życiu nikogo nawet nie drasnęła, więc nie wrzucaj wszystkich do jednego wora a chcąc zmienić ŚWIAT-ZACZNIJ OD SIEBIE!
Baby to są w cukierni....A takiej instytucji jak milicja nie ma już ponad 30 lat... witamy w rzeczywistości i proponuję zacząć używać mózgu nie tylko do hejtu...
A gdzie są wasi rodzice. Co komentarz to błędy. Do tego w artykule napisano, że kierowca Skody wjechał na czerwonym, więc po co pisać w komentarzach, że pewnie wjechała na czerwonym.
@AudiDriver - Poczytaj przepisy, za niewypuszczenie autobusu z zatoczki jest 200 zł mandatu i 6 punktów karnych. Taki mądry, a nie doczytałeś.