83
12.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
babsko jechalo na ewidentnym czerwonym!!!! na tym skrzyzowaniu to norma a milicja udaje ze nie widzi!!!!
(2019.07.12)
Pamiętam pierwsze skrzyżowanie z sygnalizacją -1 Maja/Hetmańska. Ruch niemal zerowy, a milicjant przechodzących "na czerwonym" karał mandatem 5 zł.
J71+1 (2019.07.12)

info

20  
  3
@Ignorant - Kobietą ? SZOK !!!
magic6969 (2019.07.12)
Dobrze , że Ty nie jesteś kobietą
Om (2019.07.12)
A gdzie byli rodzice ten kierowcy ? No gdzie
Kaczka (2019.07.12)
Zapoznaj sie z ary. 18 i wtedy sie wypowiadaj
Kierowca111 (2019.07.12)
Kobietą?? Cóż to za nowe słowo.. Najpierw naucz się poprawnie pisać a później komentuj!!...tak-napisala to kobieta, która nigdy w życiu nikogo nawet nie drasnęła, więc nie wrzucaj wszystkich do jednego wora a chcąc zmienić ŚWIAT-ZACZNIJ OD SIEBIE!
Kąbieta :D (2019.07.12)
Baby to są w cukierni....A takiej instytucji jak milicja nie ma już ponad 30 lat... witamy w rzeczywistości i proponuję zacząć używać mózgu nie tylko do hejtu...
Babsko (2019.07.12)
A gdzie są wasi rodzice. Co komentarz to błędy. Do tego w artykule napisano, że kierowca Skody wjechał na czerwonym, więc po co pisać w komentarzach, że pewnie wjechała na czerwonym.
Art :) (2019.07.12)
@AudiDriver - Poczytaj przepisy, za niewypuszczenie autobusu z zatoczki jest 200 zł mandatu i 6 punktów karnych. Taki mądry, a nie doczytałeś.
złodziej (2019.07.12)