UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak się składa, że autobus wyjeżdżający z zatoczki ma pierwszeństwo jeśli sygnalizuje manewr :) nie ustąpienie pierwszeństwa grozi mandatem 200zl

Paweł2019

Anuluj