UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mało kto wie, że jadąc autobusem komunikacji miejskiej, mając skasowany bilet lub EKM, ZKM jest ubezpieczony od takich nagłych zdarzeń, i pasażer równierz wewnątrz autobusu lub tramwaju. Jeśli czujesz się zle, masz uraz w wyniku nagłego zdarzemia, masz skasowany bilet zadzwoń po pogotowie, lub zgłoś to Policji, i potem zawiadom ZKM z żądaniem o odszkodowanie. Gwarantuję, że dyrektora ZKM i tego speca od wszystkiego w ZKM Góreckiego, szlag trafi.

Prawnikradzi.

Anuluj