UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i co pani wnioskuje. Kto jest winny? Kierowca autobusu czy kierowca(pani) auta osobowego? Stawiam ze pani kierująca Skodą jest sprawcą wypadku.


Anuluj