UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i co pani wnioskuje. Kto jest winny? Kierowca autobusu czy kierowca(pani) auta osobowego? Stawiam ze pani kierująca Skodą jest sprawcą wypadku.
No i co pani wnioskuje. Kto jest winny? Kierowca autobusu czy kierowca(pani) auta osobowego? Stawiam ze pani kierująca Skodą jest sprawcą wypadku.