UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mało kto wie, że jadąc autobusem komunikacji miejskiej, mając skasowany bilet lub EKM, ZKM jest ubezpieczony od takich nagłych zdarzeń, i pasażer równierz wewnątrz autobusu lub tramwaju. Jeśli czujesz się zle, masz uraz w wyniku nagłego zdarzemia, masz skasowany bilet zadzwoń po pogotowie, lub zgłoś to Policji, i potem zawiadom ZKM z żądaniem o odszkodowanie. Gwarantuję, że dyrektora ZKM i tego speca od wszystkiego w ZKM Góreckiego, szlag trafi.
Prawnikradzi.