Wybrany wątek opinii
Zabrać wszystkim kobietą prawo jazdy... ????????????
Do moderacji
Odpowiedz
16
74
@Ignorant - Kobietą ? SZOK !!!
Do moderacji
Odpowiedz
12
4
Dobrze , że Ty nie jesteś kobietą
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
Kobietą?? Cóż to za nowe słowo.. Najpierw naucz się poprawnie pisać a później komentuj!!...tak-napisala to kobieta, która nigdy w życiu nikogo nawet nie drasnęła, więc nie wrzucaj wszystkich do jednego wora a chcąc zmienić ŚWIAT-ZACZNIJ OD SIEBIE!
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
Ty H...,!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
I analfabetom też
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Ignorant - A analfabeTOM komputery.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Tobie zabrać baranie napewno karty rowerowej nawet nie masz moja żona robi 70 tyś rocznie bez kolizji.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Ignorant - AnalfabetĄ obowiązkowo. Kup sobie słownik gamoniu a później usiądź przed komputerem.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
a czemu kobieta bo co zdarzył się jeden czy dwa wypadki a z udziałem facetów od zarobią to was skierować na badania psychologiczne
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@rt - kolejny - pisze się CH. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Zabierzemy prawka wszystkim facetom
Do moderacji
Odpowiedz
0
0