Wybrany wątek opinii

Zabrać wszystkim kobietą prawo jazdy... ????????????
Ignorant (2019.07.12)
@Ignorant - Kobietą ? SZOK !!!
magic6969 (2019.07.12)
Dobrze , że Ty nie jesteś kobietą
Om (2019.07.12)
Kobietą?? Cóż to za nowe słowo.. Najpierw naucz się poprawnie pisać a później komentuj!!...tak-napisala to kobieta, która nigdy w życiu nikogo nawet nie drasnęła, więc nie wrzucaj wszystkich do jednego wora a chcąc zmienić ŚWIAT-ZACZNIJ OD SIEBIE!
Kąbieta :D (2019.07.12)
Ty H...,!!!
rt (2019.07.12)
I analfabetom też
Dr Miodek (2019.07.12)
@Ignorant - A analfabeTOM komputery.
mm263 (2019.07.12)
Tobie zabrać baranie napewno karty rowerowej nawet nie masz moja żona robi 70 tyś rocznie bez kolizji.
Godc (2019.07.12)
@Ignorant - AnalfabetĄ obowiązkowo. Kup sobie słownik gamoniu a później usiądź przed komputerem.
(2019.07.12)
a czemu kobieta bo co zdarzył się jeden czy dwa wypadki a z udziałem facetów od zarobią to was skierować na badania psychologiczne
(2019.07.12)
@rt - kolejny - pisze się CH. .. ..
dębile (2019.07.12)
Zabierzemy prawka wszystkim facetom
Gnom (2019.07.16)
Powrót do komentarzy