Wybrany wątek opinii

jakis gamon na czerwonym pewnie jechal!!!! zabrac prawo jazdy dozywotnio!!!
(2019.07.12)
Podpisano Idiota utrzymywany z panstwowych pieniędzy, siedzacy calymi dniami w domu i komentujacy każdy artykul na portelu... . . . Tak się sklada że bylam swiadkiem tego zdarzenia
Januszigrazynaczyliportel (2019.07.12)
Powrót do komentarzy