Wybrany wątek opinii
jakis gamon na czerwonym pewnie jechal!!!! zabrac prawo jazdy dozywotnio!!!
Do moderacji
Odpowiedz
32
36
Podpisano
Idiota utrzymywany z panstwowych pieniędzy, siedzacy calymi dniami w domu i komentujacy każdy artykul na portelu...
.
.
.
Tak się sklada że bylam swiadkiem tego zdarzenia
Do moderacji
Odpowiedz
13
11