UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wygląda na to, że osobówka wjechała na czerwonym, bo czekając na zielone na Dąbka od strony miasta to pojazdy jadące w stronę Piłsudskiego zjeżdżają ze skrzyżowania (niestety często, kiedy ja już mam zielone). Abstrahując od całej tej sytuacji, pragnę przypomnieć Kierowcom autobusów również, że wyjeżdżając z zatoczki autobusowej nie posiadacie pierwszeństwa przejazdu, wiadomo bądźmy uprzejmi na drodze i sobie pomagajmy, ale pamiętajmy o obowiązującym prawie. O tyle o ile w przypadku sporego ruchu to bardziej wytłumaczalne, o tyle parę razy miałem osobiście sytuacje w której nic za mną nie jechało, a ja mocniej lub mniej ale musiałem hamować.
AudiDriver