Wybrany wątek opinii
Podpisano
Idiota utrzymywany z panstwowych pieniędzy, siedzacy calymi dniami w domu i komentujacy każdy artykul na portelu...
.
.
.
Tak się sklada że bylam swiadkiem tego zdarzenia
Do moderacji
Odpowiedz
13
11
No i co pani wnioskuje. Kto jest winny? Kierowca autobusu czy kierowca(pani) auta osobowego? Stawiam ze pani kierująca Skodą jest sprawcą wypadku.
Do moderacji
Odpowiedz
13
3