Wybrany wątek opinii

Podpisano Idiota utrzymywany z panstwowych pieniędzy, siedzacy calymi dniami w domu i komentujacy każdy artykul na portelu... . . . Tak się sklada że bylam swiadkiem tego zdarzenia
Januszigrazynaczyliportel (2019.07.12)
No i co pani wnioskuje. Kto jest winny? Kierowca autobusu czy kierowca(pani) auta osobowego? Stawiam ze pani kierująca Skodą jest sprawcą wypadku.
(2019.07.12)
Powrót do komentarzy