UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Realista1 - Emeryci otrzymują swoje pieniądze, na ogół ciężko wypracowane. Ktoś nawciskał ci do główki ciemnot i tak paplesz. Niech zatem matki szanują się same i utrzymują swoje dzieci samodzielnie w swojej rodzinie.