UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ell444 - Ale marudy, jak tylko coś ktoś napisze byle co bądź, to natychmiast komentarz tych lewaków z PeŁO ukąśliwy dotyczący pisiorów. Ludzie czy nie widzicie że mamy cały czas ze strony że opozycji lewackie działanie?Oni srają w Polskę jak się tylko da. Lepiej wspierać Putina i dobrych sąsiadów z Niemiec, oj dadzą nam wolność. Powodzenia


Anuluj